kythera family kythera family
  

Family Trees > (7325) (Τριάρχη) Αλεξάνδρα Αναστασίου Λαγού (*1892 †1976)



submitted by Θεοδώρα Μπουκουβάλα on 05.07.2007

(7325) (Τριάρχη) Αλεξάνδρα Αναστασίου Λαγού (*1892 †1976)

pid:7325
did:13759
(7325) (Τριάρχη) Αλεξάνδρα Αναστασίου Λαγού (*1892 †1976)
Fullname:Αλεξάνδρα Αναστασίου
Nickname:Δεν υπάρχει
Maidenname:Τριάρχη
Year of birth:1892
Year of death:1976